• Šrouby do hlavy - remix contest 2022

    Poslechněte si 15 nejlepších remaků našeho hitu Šrouby do hlavy, které pro nás zpracovali talentovaní producenti z Česka a Slovenska v rámci otevřené výzvy na jaře 2022.

    A pokud vás práce některého z nich zaujala, ozvěte se jim s nápadem na spolupráci, s jejich svolením uvádíme i jejich kontakty přímo v názvech skladeb.

Naše kapela vždy ráda spolupracovala s talentovanými lidmi naší i zahraniční hudební scény. A protože nepochybujeme o tom, že nám zde roste celá nová generace šikovných producentů, vykopli jsme na jaře 2022 remix contest. Sáhli jsme útrob našeho archivu a vytáhli multitrack (rozdělené jednotlivé samostatné stopy nástrojů i zpěvu) jednoho z našich největších hitů Šrouby do hlavy, který jsme vám dali k dispozici.


Do termínu ukončení sběru vašich výtvorů nám přišlo víc než 50 perfektních skladeb. Jednotliví členové kapely nakonec vybrali 15 nejzajímavějších kusů a ty vám zde nabízíme k poslechu.


Ty nejlepší jsme odměnili vstupenkami na naše letní turné a absolutního vítěze Ondřeje Filáka jsme dokonce přizvali na jeden z našich koncertů a sdíleli s ním pódium.


Děkujeme všem talentovaným lidem, kteří strávili čas s naší hudbou. Všechny vás máme uložené a v budoucnu je dost možné, že se vám ozveme s dalším projektem!


David, Michal, Robert, P.B.CH.
Foto: Jan Turek, archiv Euromedia, kniha Fotografity