Pojedeme letní turné malých vzácných koncertů
Dotkni se Lucie!

Turné Lucie v Opeře 2021 musíme z důvodu nejasných možností uspořádání v plné verzi přesunout na podzim 2022. Projektu byla věnována enormní energie a těšíme se, že si jej společně užijeme, až bude možné opět zaplňovat arény ze 100% a bez obav.

Zároveň máme velkou radost, že toto léto nám konečně umožní kontakt s Vámi - našimi fanoušky! Připravili jsme malé turné v krásných a osobitých prostorách, kde se s vámi oproti zvyklostem velkých hal dostaneme (jak říká David) „hodně na blízko“ a podle toho také turné nazýváme – Dotkni se Lucie.

Velkou roli v turné sehraje také nově založená Klubovna – klub fanoušků Lucie, který odteď bude vyvíjet mnoho aktivit mezi fanoušky a naší kapelou. Jsme jejími zakládajícími členy a těšíme se na přímý kontakt s vámi a spoustu akcí, které nás společně čekají.

Členové Klubovny získají také přednostní právo na nákup lístků na aktuální letní turné – aneb kdo bude členem Klubovny, má garanci, že se na akce dostane, pokud využije přednostní nákup vstupenek …a ten začíná už v pondělí 7. června.

Od úterý 8. června pak bude spuštěn veřejný předprodej.

Moc se na Vás těšíme!

D+R+P+M